графік роботи компанії Каскад-Пластик


Головна

Компанія "Каскад-Пластик" створена в липні 1998 року. І ось вже впродовж 21 року основним напрямком нашої діяльності є оптова торгівля оргсклом та іншими полімерами.

У 2002 році наше підприємство стало офіційним дилером Дзержинського заводу оргскла ВАТ "ДОС" (Росія). Завдяки цьому, ми пропонуємо до продажу сертифіковану російську продукцію найвищої якості: оргскло марки ТОСП, ТОСН, ACRYMA, ACRYL і т.д.

Разом з цими підприємствами, "Каскад-Пластик", давно тісно співпрацює з виробниками в Європі, завдяки цьому, ми самі ввозимо і реалізуємо на території України різні полімерні матеріали вироблені в Європі.

Quinn plastics, ALTEC, ACRYMA, BorreX, SIMONA, OAO DOC

Відвантаження оргскла проводиться зі складу в м. Дніпро.

Компанія "Каскад-Пластик" відкрита для співпраці, оперативно надасть Вам інформацію, що Вас цікавить і готова до узгодження прийнятних цін та умов поставки!


Історія появи оргскла

Оргскло першим отримав німецький хімік на ім'я Отто Рем. Він довго експериментував з акриловою і метилметакриловою кислотами, намагаючись створити прозору гуму.

У 1927 р під час одного з дослідів, Рем залив у порожнину між двома силікатними склами пробу з акриловою кислотою. Затвердівши, полімер міцно скріпив скло, таким чином хімік виготовив перше в світі безпечне багатошарове скло.

Рем відразу ж спробував таким же чином полімеризувати метилметакрилат, і отриманий міцний, твердий і прозорий матеріал абсолютно без зусиль відокремився від форми. Це і був попередник всіх нинішніх марок оргскла.

Отриманий в результаті цих дослідів пластик Отто Рем назвав Plexiglas і зареєстрував цю назву як товарний знак в 1933 р

Саме з 1933 року в Німеччині почалося промислове виготовлення оргскла. Воно відразу ж стало затребуваним в машинобудуванні та авіації. В авіабудуванні завдяки оргсклу стався якісний стрибок: нові швидкості вимагали покращеного захисту пілота. Основним елементом такого захисту був ліхтар кабіни пілота. Його стали виготовляти з оргскла.

У СРСР вітчизняний аналог «плексиглас» був синтезований в 1936 році в НДІ Пластмас. З 1939 року у нас почалося промислове виробництво оргскла.

Яким буває оргскло

Всі види оргскла виготовляються з акрилової кислоти. Процес його виробництва ідентичний до моменту формовки оргскла, яка здійснюється екструзійним або литним способом.

Екструзійний спосіб виготовлення оргскла, являє собою видавлювання акрилової маси через вузьку щілину. Листи оргскла, які утворюються при цьому, не обмежені по довжині, однак характеризуються вузьким спектром товщин.

Литний спосіб - заповнення рідким оргсклом спеціальних форм стандартного розміру. Має обмеження по довжині, що компенсується варіативною товщиною листа.

Відмінності цих видів оргскла - на молекулярному рівні: різні типи зв'язків між частинками визначають різні властивості акрилового скла.